BLN Hizmetler - Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı

Ülkemizin önde gelen karayolu taşımacıları ile ortaklaşa sunduğumuz bu servisimizle özellikle Avrupa varışlı kargolarınız zamanında ve güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Tüm ithalat ve ihracat yüklemeleriniz için ve tüm komple, parsiyel gönderileriniz, tercih ettiğiniz teslim şekline göre adreslerine güvenle ulaşmaktadır.

  • Karayolu taşımacılığında tüm dünya genelindeki standartlar ile taşımacılık alanında özel çözümler sunmaktayız.
  • BLN, istenilen yere istenilen zamanda kaliteli ve hızlı teslimat imkanı sağlar.
  • Karayolu Taşımacılığı maliyet açısından Havayolu Taşımacılığından daha uygundur.
  • Kişisel danışmanlarımızla 7/24 ulaşım ve destek imkanı sunmaktayız.

Geniş lojistik ağımız ile sunduğumuz karayolu lojistik hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

0 (850) 399 9 256

null

Uluslararası Nakliyat

null

Karayolu Taşımacılığı

BLN

BLN, özellikle Avrupa varışlı taşımalarda Türkiye'nin önemli karayolu taşımacıları ile ortaklaşa çalışarak kargoları zamanında ve güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırır.

null

Havayolu Taşımacılığı

BLN

BLN, hava kargo hizmetleri ile; havalimanından havalimanına, havalimanından kapıya, kapıdan havalimanına, kapıdan kapıya olmak üzere minimum kilodan komple uçak yüklemesine kadar olan tüm gönderilerinizi gerçekleştirir.

null

Denizyolu Taşımacılığı

BLN

BLN, güvenilir yurtdışı acentaları ile dünyanın önemli limanlarına ve bu limanlardan Türkiye’ye parsiyel (LCL) ve komple (FCL) konteyner taşımacılığı hizmeti vermektedir.