BLN Hizmetler - Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Hızın çok önemli olmadığı durumlarda daha uygun maliyetli bir seçenek, uluslararası deniz taşımacılığı nakliye hizmetlerimizdir. Daha küçük konsolide LCL (Konteyner Yükünden Az) gönderilerden büyük FCL (Tam Konteyner Yükü) gönderilere kadar değişen seçenekler mevcuttur.

Merkez ofisimize online bağlı olarak çalışan liman ofislerimiz ile size sunduğumuz denizyolu taşımacılığı hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

0 (850) 399 9 256

null

Uluslararası Nakliyat

null

Karayolu Taşımacılığı

BLN

BLN, özellikle Avrupa varışlı taşımalarda Türkiye'nin önemli karayolu taşımacıları ile ortaklaşa çalışarak kargoları zamanında ve güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırır.

null

Havayolu Taşımacılığı

BLN

BLN, hava kargo hizmetleri ile; havalimanından havalimanına, havalimanından kapıya, kapıdan havalimanına, kapıdan kapıya olmak üzere minimum kilodan komple uçak yüklemesine kadar olan tüm gönderilerinizi gerçekleştirir.

null

Denizyolu Taşımacılığı

BLN

BLN, güvenilir yurtdışı acentaları ile dünyanın önemli limanlarına ve bu limanlardan Türkiye’ye parsiyel (LCL) ve komple (FCL) konteyner taşımacılığı hizmeti vermektedir.