BLN Kurye Hizmetleri

Kurye Hizmetleri

BLN, müşterilerinin her türlü belge ve mal gönderimini güvenli, hızlı ve düzenli şekilde yapar. BLN’nin geniş ve güvenilir kurye kadrosu, dış ticaret ile uğraşan firmaların ihtiyacı olan hizmeti istek üzerine en hızlı biçimde yerine getirir.

Kurye Çeşitleri

BLN bünyesinde müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklı kurye çeşitleri vardır.

Araç Kurye

Ancak araç ile taşınabilecek büyüklükteki kargolar için uygundur. Değerli veya hassas nitelikteki kargolar da bu tip kurye ile taşınır. Teslimatlar genelde aynı gün içinde yapılır.

Motorlu Kurye

Taşınması acil gönderiler için İstanbul trafiğine takılmadan, istediğiniz yere teslimata en uygun kuryedir. Alıcıya imza karşılığı teslimat yapılır ve e-posta ile müşteriye rapor verilir.

Yaya Kurye

Gönderileriniz toplu bir şekilde dağıtım yapmak istediğinizde bu kurye tipi en uygunudur.

Normal Kurye

Evrak gönderilerinde, çağrı yapıldıktan sonra 40 dakika içinde alım yapılır ve maksimum iki saat içinde teslimatınız gerçekleştirilmeye çalışılır. Bu süre olağanüstü koşullar yüzünden uzayabilir.

Ekspress Kurye

Evrak gönderilerinde, çağrı yapıldıktan sonra 40 dakika içinde alım yapılır ve maksimum bir buçuk saat içinde teslimatınız gerçekleştirilmeye çalışılır. Bu süre olağanüstü koşullar yüzünden uzayabilir.