BLN Hizmetler - Havayolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı

En süratli nakliyeye mi ihtiyacınız var? Uluslararası hava taşımacılığı, ihtiyaç duyduğunuz yere mal nakliyesinin en hızlı yoludur. Ürünlerinizin beklenen zaman dilimlerinde ulaşmasını sağlamak için konsolide parsellerden tam palet yüklerine kadar her şeyi ele alıyoruz ve esneklikle hava nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

Havayolu taşıma şekli; son yıllarda teknoloji alanındaki gelişmeler neticesinde iki ülke arasında en hızlı ulaşımı sağlayan, değerli eşyaların taşınmasında daha güvenli, bozulabilir eşya cinslerinde zaman tasarrufu sağlayan en ideal taşıma şeklidir.

Havayolu taşımacılığı en avantajlı yöntem olsa da diğer taşıma şekillerine göre daha maliyetlidir. Ancak günümüzde teknolojinin gelişmesi ve uçak sayılarının artması da maliyetlerin bir miktar daha düşmesini sağlamıştır.

Alanında uzman kadromuz ile size sunduğumuz en güvenli ve kaliteli havayolu taşımacılığı hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

0 (850) 399 9 256

null

Uluslararası Nakliyat

null

Karayolu Taşımacılığı

BLN

BLN, özellikle Avrupa varışlı taşımalarda Türkiye'nin önemli karayolu taşımacıları ile ortaklaşa çalışarak kargoları zamanında ve güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırır.

null

Havayolu Taşımacılığı

BLN

BLN, hava kargo hizmetleri ile; havalimanından havalimanına, havalimanından kapıya, kapıdan havalimanına, kapıdan kapıya olmak üzere minimum kilodan komple uçak yüklemesine kadar olan tüm gönderilerinizi gerçekleştirir.

null

Denizyolu Taşımacılığı

BLN

BLN, güvenilir yurtdışı acentaları ile dünyanın önemli limanlarına ve bu limanlardan Türkiye’ye parsiyel (LCL) ve komple (FCL) konteyner taşımacılığı hizmeti vermektedir.